Bizimle

İletişime Geçin

FzyPay Tam Size Göre!

FzyPay, 21 Agustos 2022 tarihinde 6493 sayılı kanun kapsamında, kanunun 12. maddesi 1. fıkrasının a,b,c,ç ve e bentlerinde belirtilen ödeme hizmetleri ile 18. maddenin 2. fıkrasında belirtilen elektronik para ihracı sunmak üzere T.C.M.B tarafından lisans almış, elektronik para ve ödeme kuruluşudur.

FzyPay, sunduğu finansal çözümler ve yapay zekâ tabanlı ödeme teknolojileriyle finans sektörünün önde gelen oyuncuları arasında yer almayı hedeflemektedir.

Sayısız avantajı tek bir platformda toplayan FzyPay , güveni, hızı ve en yeni teknolojileri iş ortaklarına sunma, tüketicilerin online dünyada güvenle ödeme yapmasına katkı sağlama misyonlarıyla her gün daha da iyileşmeye, yenilenmeye, herkes için kaliteli finansal çözümleri, ulaşılabilir ve sürdürülebilir kılmaya odaklanıyor.

Yüz binlerce satıcının milyonlarca müşteriye hitap ettiği e-ticaret platformlarındaki ödeme deneyimini benzersiz hale getirerek, güvenilir, erişilebilir ve yenilikçi bir vizyon izliyor.

“ilk Akla Gelen Olma” fikriyle yola çıkan, ödeme hizmetleri alanında butik bir hizmet anlayışına sahip FzyPay, hem alıcılar hem de satıcılar için ödeme süreçlerini kolaylaştırırken sanal pos, portal ödeme çözümleri, link ile ödeme, pazar yeri ödeme platformu, dijital cüzdan, fatura ödeme, para transferi gibi ürünleriyle iş yerleri ve iş ortaklarına 360 derece çözümler sunmaktadır.

FzyPay – Tam Size Göre!