Sıkça Sorulan Sorular

Aklınızda kalan ve ürün/hizmet hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz

FzyPay kimdir?

FzyPay, TCMB lisanslı elektronik para ve ödeme kuruluşudur. Sanalpos, Dijital Cüzdan, Fatura Ödeme, Yurt içi-Yurt Dışı Para Transferi gibi hizmetlerle iş yerlerine destek vermektedir.

FzyPay ödemeye ihtiyaç duyulan her noktada destek olabilen ürün ve hizmetleriyle hem son kullanıcı hem de satıcılara hizmet vermektedir.

FzyPay, dünyanın en üst düzey veri güvenliği standardı olan ‘payment card industry data security standard’ PCI DSS sertifikasına sahiptir. Veri güvenliği bu standartlar çerçevesinde sağlanmaktadır.

Tek bir entegrasyonla yazılımınız üzerinden ya da FzyPay portal aracılığıyla tüm kart markalarına taksit yapabilirsiniz. Her banka ile ayrı ayrı anlaşma yapmanıza gerek kalmaz. Hem operasyonel yükten kurtulur hem de hızlıca satış yapmaya başlayabilirsiniz.

FzyPay.com adresinden hemen başvur ya da hızlı başvur sekmesinden başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

FzyPay.com üzerinden yapacağınız başvuru sonrası sizlere ulaşmaktayız. Gerekli evrak ve inceleme sürecinin tamamlanması sonrası 24 saat içinde hizmetinizi aktif etmekteyiz.

Sektörünüz,ciro hacminiz, valör gibi faktörler doğrultusunda en cazip komisyon oranlarını sizlere sunmaktayız. Komisyon oranı haricinde aylık, yıllık, işlem başı ücret gibi ek ücretler bulunmaz.

Vade farkını isterseniz müşteriye yansıtabilir ya da iş yerinin karşılayabileceği şekilde kurgulayabilirsiniz.

Evet, dilerseniz yetki sınırı koyarak personellerinize kullanıcılar oluşturabilirsiniz.

Bonus,World, Axess, Maximum,Cardfinans,Sağlamkart, Bankkart, Paraf, Advantage

Taksitli ya da tek çekim ödeme olması farketmeksizin işlem tutarından ilgili komisyon oranı düşer ertesi iş günü hesabınıza paranın kalanı yani tamamı yatırılır.

Evet. Yabancı kart ile ödeme işlemi yapılabilmektedir.

İş modelinize ve sektörünüze göre değişmekle birlikte standart çalışma şeklimiz Ertesi İş Gün ödemedir.

Destekleyen tüm bankalarda firma ünvanı / FzyPay görünmektedir.

Opencart, woocommerce

PCI DSS standartlarında kart güvenliği sağlandığından ve 3D secure ile ödeme adımı tamamlandığından dolayı güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Bunun sebebi ödeme yaptığınız iş yerinin FzyPay ödeme alt yapısı ile hizmet vermesidir. FzyPay olarak sizin bilginiz haricinde bir ödeme yapılması ihtimali bulunmamaktadır.